Najděte se srovnávačem letenek Bookovat.cz ty nejlevnější letenky a ušetřete peníze na suvenýry a dárky

Vyhledávat můžete dle názvu letiště i města

Srovnáme ceny letenek z co největšího počtu zdrojů, aby vám nic neuniklo

a přes 80 dalších

Najděte s námi zdarma ty nejlevnější letenky

Bookovat.cz je stále oblíbenější srovnávač letenek, který čerpá informace o nejlevnějších letenkách i ze zdrojů, které některé jiné srovnávače ignorují. A navíc pro vás srovná i ceny ubytování.

Po zpracování vašeho požadavku vám vyhledávač letenek přehledně zobrazí výsledky, abyste si mohli vybrat ideální nabídku. Pak už postačí jen několik kliknutí a letenky jsou vaše.

Žádné další náklady, žádné háčky. Čistě, rychle a levně.

Nejoblíbenější letové destinace

Levné letenky na rok dopředu

Cestujte levně se srovnávačem letenek Bookovat.cz

Nevyužitím zdarma poskytovaného srovnávače letenek si člověk zbytečně škodí. Kdo má dnes čas zkoumat desítky rezervačních webů, aby nalezl levné letenky, jejichž koupě mu nevysaje bankovní účet? Je přeci tolik jiných věcí, které se dají s těmi dvěma či třemi hodinami udělat! Zabalit si, protáhnout si tělo, věnovat se blízkým, pohrát si s domácím mazlíčkem, zajít si na výtečný oběd, podívat se na skvělý film, zajít na nákup a tak dále.

Jednoduše nahoďte ve svém prohlížeči srovnávač letenek Bookovat.cz a během chvíle najděte ty nejlevnější letenky do vysněné destinace. Rychle, levně a bez nepříjemných překvapení.

Nač krmit bankovní konta jiných, když stačí využít srovnávač letenek a ušetřit? Cestování má být dostupné všem a za nepřemrštěné ceny. Najděte ty nejlevnější letenky a vydejte se na cestu.

Srovnávač letenek šetří spoustu času tím, že najde nejlevnější letenky za vás

Místo toho, abyste složitě vyhledávali a zdlouhavě prozkoumávali nabídky „zaručeně nejlevnějších letenek“, otevřete srovnávač letenek Bookovat.cz, zadejte, odkud kam chcete letět a nechcete si přehledně zobrazit aktuální nabídky, z nichž si zvolíte pouze ty skutečně nejlevnější letenky.

Srovnávač letenek je jednoduchý na ovládání i pochopení a především čerpá informace z co nejvyššího počtu zdrojů, aby přinášel pouze relevantní výsledky, které vám dobře poslouží. Zdroje neustále aktualizujeme a rozšiřujeme, díky čemuž zůstáváme na předních příčkách v kvalitě vyhledávání nejlevnějších letenek. A hodláme v tom pokračovat. 😉

Srovnávač letenek Bookovat.cz momentálně při vyhledávání zkoumá několik stovek rezervačních webu!

Londýn, Paříž, Řím nebo Vídeň, vyrazte na cestu s nejlevnějšími letenkami v kapse

Nezáleží na tom, zda potřebujete sehnat levnou letenku z Prahy do Paříže nebo z Londýna do Prahy. Řekněte srovnávači letenek, odkud, kam a kdy si přejete letět a zbytek nechte na něm. Dejte mu pár vteřin času, protože prohledává skutečně mnoho různých zdrojů a postupně vám zobrazuje ty nejlevnější letenky, které jsou momentálně nabízeny. Potom už si jen vyberete a tradá na letiště. Konec zbytečnému utrácení!  

Bookovat.cz je nejenom srovnávač letenek, ale také srovnávač hotelů

Abychom našim uživatelům poskytovali co nejkomplexnější služby, rozhodli jsme se náš srovnávač letenek naučit srovnávat i hotely, díky čemuž u nás snadno a během několika okamžiků najdete nejenom nejlevnější letenky, ale také nejlevnější ubytovaní v plánované destinaci.

Srovnávač letenek pro vás už našel ty nejlevnější letenky a chcete si je zarezervovat?

Rezervace vašich nejlevnějších letenek je téměř stejně snadná, jako jejich vyhledání. Poté, co jste zadali místo odletu, cíl, datum, počet pasažérů a klikli na VYHLEDAT, se vám po několika vteřinách zobrazí všechny relevantní výsledky. U každého z nich uvidíte tlačítko REZERVOVAT a cenu. Po kliknutí na toto tlačítko budete přesměrováni na webové stránky našeho partnera, kde provedete rezervaci a je to.

Nemusíte se bát se v klidu rozmyslet, zda je ta či ona levná letenka to pravé pro vás. V okamžiku, kdy zobrazené výsledky přestanou být aktuální vás srovnávač letenek na tento fakt upozorní a tlačítka REZERVOVAT se promění s tlačítka AKTUALIZOVAT. Po stisknutí se výsledky zaktualizují dle stejných nastavení, takže není třeba zadávat vyhledávání znovu.

Po zobrazení výsledků budete mít po levé straně obrazovky filtry, kterými si můžete nalezené nejlevnější letenky dále třídit, aby se vám lépe vybíralo. Výsledky můžete filtrovat například dle počtu a trvání přestupů, druhu zavazadel, ceny letenek, časů odletů a příletů, délky letu, leteckých společností a podobně.

Abyste získali ty absolutně nejlevnější letenky, doporučujeme provést rezervaci asi 2 nebo 3 měsíce před plánovaným odletem. Je to ideální doba na to, aby bylo v letadle stále mnoho volných míst a letecké společnosti tlačily na jejich obsazení tím, že sníží ceny. Avšak pozor! Jakmile bude zbývat už jen pár míst, ceny zase vyletí nahoru. Na Last minute letenky už není radno spoléhat.